cementoltd@gmail.com
שמעון: 052-8760191
עמרם: 1700-702-750

ניסור בטון – מידע חשוב

ניסור וחיתוך בטוןלא משנה מה פרויקט הבנייה הבא שלכם, בשלב מסוים יהיה צורך לנסר בטון בדיוק ובמיומנות ובכמה שפלות לכלוך. אם אתם מחפשים להשתמש בחיתוך בטון במיזם הבא שלכם, יתכן ויש לכם כמה שאלות לגבי התהליך. זו הסיבה שהרכבנו את המדריך הקצר הזה, וענינו על השאלות הנפוצות בנושא חיתוך וניסור בטון.

מהי ניסור בטון?

במילים פשוטות, ניסור בטון הוא הסרה מבוקרת של בטון ליצירת מעברים, פתחים, מפרקים או חורים. לעיתים קרובות הוא מתבצע בעזרת מסורים ומקדחים, אשר ספוגים לעתים קרובות ביהלום לקבלת התוצאות הטובות ביותר. חיתוך בטון הוא צורך יומיומי בענף הבנייה והשיפוצים, ומשמש בפרויקטים רבים של בנייה, תשתיות ודרכים.

מתי אצטרך להשתמש בחיתוך בטון?

חיתוך בטון מיומן חשוב למגוון עצום של יישומים. משטחים שטוחים כמו רצפות, קירות וכבישים הדורשים מסור בטון לחתוך וכך גם חומרים כמו אספלט, אבן וכמובן בטון. עבודות כמו יצירת חלונות, מעליות, מרפסות או דלתות יכולות ליהנות גם משיטה זו שהיא נקייה, מהירה ומדוייקת.

מדוע אתה צריך אספקת מים לחיתוך בטון?

ללא מים, הניסור ייצר ענני אבק ענקיים שילכלו לכם את כל הבית או המבנה, בנוסף שזה מזיק מאור לנשימה. כדי להפחית ענני אבק לא בריאים אלה, ניתן להשתמש במים לשימון וקירור של להב המסור, ומניעת התחממות יתר ומסייעים בהפחתת כמות האבק המיוצרת. לסיכום, פחות בלגן נוצר על ידי שימוש במים, והוא מאפשר לעבוד לעבוד בצורה מהירה ונקייה, כלומר פחות זמן מושקע בסידור לאחר עבודה – המטלטל שנוצר מתהליך ההרטבה פשוט נשאב או נסחף.

האם חיתוך בטון חזק?

לעתים קרובות אנשים משייכים בנייה לרעש, והרבה! עם זאת, חיתוך בטון אינו חזק כמו שניתן היה לחשוב, וגם גורם לרטט מועט עד בגלל לא להבדיל מה "קונגו החופר". עם זאת, בעת הפעלת הציוד יש להשתמש תמיד במגן האוזניים כדי להגן על השמיעה.

האם מסורים לחיתוך בטון יהלום באמת מוטים ביהלומים?

כן! אמנם לא מדובר באותה דרגה של חיתוך יהלום שנמכרים בחנויות תכשיטים, אך יהלומים בהחלט משמשים להספגת להבי מסורי חיתוך וקידוחים מבטון. המאפיינים הייחודיים שיש להבי יהלום מעניקים להם חוזק גבוה להפליא ולכן היכולת לחתוך חומרים מכל סוגי העובי והקשיחות לדוגמה בטון עם ברזלים.

מהם היתרונות של חיתוך בטון מבוקר?

היתרונות שמציע חיתוך בטון חשובים למגזר המסחרי, שם יש חשיבות עליונה לעבודה יעילה ומדויקת. כמה מהיתרונות העיקריים של חיתוך בטון כוללים; דיוק בעבודה, חוסר אבק, השלמה מהירה ויעילה וניקוי מהיר של הפסולת.

צוות ניסור בטון של סמנטו מציע שירותי ניסור, חיתוך וקידוח בטון בפריסה ארצית, תוך שימוש בציוד העדכני ביותר כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר. למומחים שלנו ניסיון של שנים בהשגת יד ללקוחות מסחריים על ידי אספקת מגוון שירותים מיומנים, כולל חיתוך בטון יהלום, קידוח יהלום, פרץ הידראולי והריסה רובוטית. אם אתם מתכננים פרויקט ואתם זקוקים לכמה מומחים על הסיפון, צרו קשר עוד היום – אנחנו תמיד שמחים לענות על כל פנייה.

זקוקים לשירותי ניסור בטון מקצועיים? רוצים להיות בטוחים כי אתם פונים אל הטובים ביותר בתחום? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאחורינו מגוון רחב של לקוחות מרוצים אשר ממליצים בחום על השירותים שלנו בתחום קידוח בטון, ניסור ועבודות נוספות כמו פרגולות בטון ועוד. ההתמחות שלנו בעבודה עם בטון מאפשרת לכם לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולהשלים את המלאכה בתוך זמן קצר במיוחד!

אז למה אתם מחכים? חייגו אלינו כבר עכשיו ונשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי עבור כל עבודת בטון לה אתם זקוקים, ולהמליץ לכם על שיטת ניסור בבטון אשר תתאים למקרה הספציפי שלכם, והכל במחיר הוגן ומשתלם במיוחד ללא הפתעות או חיובים בלתי צפויים.

מידע נוסף שיכול לעניין אותכם

Call Now Buttonחייגו: 1700-702-750
נגישות