חברת ניסור בטון מומלצת

חברת ניסור בטון 'סמנטו' מבצעת עבודות ניסור בטון במקצועיות ואיכותיות חסרת פשרות. החברה מחזיקה בצוות מקצועי, איכותי ומוסמך ובציוד חדשני וייחודי מחזית הטכנולוגיה. ניסיון רב השנים אותו צברה "סמנטו", הם שהקנו לה את המוניטין העשיר בו היא מחזיקה.

סמנטו שמה לה למטרה לספק שירותי ניסור בטון מקצועיים, איכותיים ומובילים בענף, תוך מתן פתרון מעשי בהתאמה אישית. את חזון החברה להוביל את ענף ניסור הבטון בישראל, מיישמת החברה בכל יום עבודה.

חברת ניסור בטון

בכל הנוגע לתעשיית הבנייה והשיפוצים, רבים כבר יודעים כי בטון הוא חלק בלתי נפרד מתהליך בעיקר בשל הצורך בהתאמת המבנים התוספות למבנים והחללים השונים תוך התאמה מושלמת לאקלים הים תיכוני ששורר בארץ ישראל.

קבלני בניין ומהנדסים מענף הבנייה בישראל, חברות יזמות בתחום השקעות נדל"ן בישראל קבלני שיפוץ ואדריכלים מחליטים לעיתים לעשות שינויים במבנה אם בתוספת ואם בהסרה של מכלולי מבנים. אם מדובר בהסרה אז נוקטים בפעולת ניסור בטון חותכים ומנסרים חלקים או קירות שלמים. הניסור המקצועי  יעיל לאפשר שינויים במבנה, כמו גם כדי לבצע התאמה של בטון תעשייתי ואדריכלי לצרכים של הקבלן, היזם, האדריכל והמשפצים, כמו גם שהחיתוך נעשה על מנת לבצע התאמה של האלמנטים למשימה שעליה להתבצע.

מתי חברת ניסור בטון היא פתרון מעולה?

חשוב לדעת כי בטון הוא אחד מחומרי הגלם החזקים ביותר שישנם לצורך בנייה! הוא מעניק יציבות, בידוד, בנייה חזקה ועמידה כמעט מפני כל אירוע, בין אם מדובר באתני הטבע עד לאירוע בטחוני.

בשל כך רבים בוחרים בבטון כחומר גלם ראשי בבנייה, אך עלייה וקץ בה וזאת משום שכאשר יש לבצע שינויים במבנה – יש צורך במכונות ואנשי מקצוע מיומנים שיודעים כי לבצע ניסור בטון מקצועי.
עוד מידע חשוב על ניסור בטון תוכלו לראות כאן!

כיצד מתבצעת הפעולה?

חשוב לדעת כי בזמן שמעוניינים לבצע שינויים במבנה קיים או במבנה שנמצא בתהליכי בנייה: לעיתים יש לבצע ניסור בבטון: מה שלא מתאפשר ללא כלים מקצועיים או חברה מיומנת העוסקת בתחום. לכן יש לפנות אל אנשי המקצוע שיודעים כיצד לאפשר את השירות על הצד הטוב ביותר.

חברת סמנטו כוללת צוות מקצועי המספק עבודות בטון איכותיות בכל רחבי הארץ. החברה מנוסה בניסור בטון והיא מקנה שירותים לכל לקוח תוך עבודה עם לקוחות קטנים עד גדולים כמו  גם לקוחות ממשלתיים, חברות גדולות, קבלנים מובילים ועוד.

חברת ניסור בטון מקצועית - מדוע זה חשוב?

אם אתם יזמים, קבלנים, מהנדסים משפצים או כל מי שעוסק בתחום הבנייה חשוב שתדעו כי חיתוך בטון הוא חלק חשוב בתהליך הבנייה והשיפוצים, כאשר באמצעות ניסור מקצועי ניתן לבצע שינויים בזמן אמת.

עוד יש להבין כי ניסור על ידי שיטות שונות ונכונות: הוא שיאפשר לכם עבודה יעילה יותר, חסכון בכסף, זמן ומשאבים. לכן חשוב מאוד לבחור חברת ניסור בטון מומלצת לעבודות אלו.

התחייבות החברה כלפי לקוחותיה

 • ציוד חדשני מחזית הטכנולוגיה
 • עבודה מבוקרת ונקייה במידת האפשר
 • כל פרויקט בחברתנו מבוצע באמצעי זהירות ובטיחות
 • אמינות כאבן יסוד בחברתנו
 • עמידה בלוחות הזמנים ומהירות תגובה
 • עבודה מקצועית ומדויקת
 • עלויות הוגנות ומשתלמות
 • עבודה עברית
חברה מומלצת לניסור בטון

חברה מומלצת לניסור לוחות בטון

ניסור לוחות מכונה גם ניסור שטוח, ניסור לוחות מיישר את משטחי הבטון ע"י חיתוך שכבת הבטון הקיימת והשאירה אחריה  משטח מישורי ישר. מסורי הדיוק של המסלול נשלטים באמצעות שלט ויכולים לחתוך בעובי של עד 60 ס"מ, לעומת 6 ס"מ  שאדם עול לחתוך עם מסור יד. הצורך לניסור לוחות בטון הם רבים, החל מתיקון מסלולים ועד סלילת חניות ועד הכנת תעלות אינסטלציה ועוד… אנחנו כבר עשינו את הכל.

חברת ניסור קירות בטון

ניסור קיר בטון דורש דיוק ומיומנות רבה כדי לחתוך קירות בטון אופקיים ואנכיים, אך למכניקת השדה של סמנטו יש ניסיון שאתה יכול לסמוך עליו. אם מבנה הבטון שלכם זקוק לדלתות מפרץ חדשות, פתחי חלונות, אוורור או כל פתח אחר, סמכו על מומחי ניסור הקירות של סמנטו.

סמנטו הינה חברה מומלצת לניסור בטון ואינה מתפשרת על איכות ומקצועיות העובדים, תוך מתן שירות אדיב ואנושי. צוות החברה ניחן במקצועיות חסרת פשרות, ניסיון עשיר ויחסי אנוש בלתי מתפשרים. כל אחד מעובדי החברה משתלב בקורסים והסמכות בתחום ניסור בטון, בכדי להעניק את השרות בהתאם לרוח התקופה ולחידושים בענף.

לקוחות שסומכים עלינו

לקוחות ממליצים על סמנטו ניסור בטון

השירותים של חברת סמנטו ניסור בטון

סמנטו הוקמה על ידי משפחת בן הרוש בעלי ומנהלי החברה. החברה מעניקה מענה לעבודות ניסור בטון קידוח בטון והריסת מבנים לאנשים פרטיים ועסקיים בפריסה ארצית. עובדי החברה נמנים על צוות מקצועי ומוכשר בעל ניסיון רב בתחום. שרותי החברה מוענקים ברמה הגבוהה ביותר לשביעות רצון הלקוח, תוך הקפדה יתרה על איכות, מקצועיות ושרות.

שירות מקצועי בכל רחבי הארץ

חברת סמנטו כיום הינה חברת ניסור בטון מומלצת ומובילה בישראל. החברה אינה מתפשרת על איכות ומעניקה סל שרותים נרחב ללקוחות החברה. כל פרויקט מבוצע בהתאמה אישית על ידי צוות יעודי שהורכב בהתאמה מלאה לביצוע המשימה. סמנטו מתחייבת לביצוע עבודה באמצעות מכשור חדש, יעיל ומתקדם, באמצעות צוות עובדים הניחן במקצועיות וניסיון רב, המלווה את לקוחות החברה בליווי אישי לכל אורך הפרויקט תוך, התחייבות לעמידה מוקפדת בלוחות הזמנים.
 
סמנטו כוללת צוות מקצועי המספק עבודות בטון איכותיות בכל רחבי הארץ ובמהלך השנים נטלנו חלק בפרויקטים מורכבים ומהגדולים ביותר עבור גופים ממשלתיים, חברות גדולות, קבלנים מובילים ועוד. אנו מתחייבים לספק גם עבורך את השירות הטוב ביותר, במהירות וביעילות עם פתרון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

חברת ניסור בטון עם הוכחות

כמומחים בתעשייה, אנו מחזיקים בהסמכות רלוונטיות, ונשארים תמיד בחזית של טכניקות וטכנולוגיות מתקדמות. עם רקורד של פרויקטים מוצלחים ומשוב חיובי מלקוחות, סמנטו היא הבחירה המועדפת עבור כל דרישות הניסור שלכם. תוכלו לסמוך עלינו שנספק תוצאות יוצאות דופן ונעלה על הציפיות שלכם.

אנו עם ניסיון ענק בתחום ועם ציוד חדיש ואיכותי. מה שיבטיח לכם תוצאות איכותיות ויעילות לשביעות רצונכם.

בין העבודות שהחברה מבצעת

 • קירות בטון יצוק – ניסור ללא אבק, סדקים או זעזועים.

 • יישומי בטון – קידוח עמודים, תקרות, ניסור מדרכות, חומות ועוד.

 • משטחים קשים – ניסור סלעים, כבישים, מדרכות, מתכות ועוד.

 • ניסורים שונים – רצפת בטון, צינורות בטון, קוביות בטון ועוד.

 • ממ"דים – חיתוך קירות, הריסה, הרחבה, הגדלת וניסור דלתות או חלונות ועוד.

 • קידוח עגול – יצירת קידוחים עגולים לצנרת, תעלות חשמל ותקשורת, ונטה ועוד.

 • עבודות ביקוע – פירוק מבוקר על ידי קומפרסור מקצועי כולל פינוי.

 • פירים – חיתוך, ניסור, קידוח ופינוי.

 • הריסות מבנים – ביצוע מקצועי ויעיל של הריסת מבנים או הפרדת מבנים.

 • יצירת פתחים – מרתפים, מקלטים, עליות גג ועוד.

דילוג לתוכן