ניסור חלונות

למה זה טוב? וכיצד אפשר לבצע ניסור חלונות בבטון בכל חלל בנוי בצורה הטובה ביותר? אם אתם רוצים לבצע שדרוג במבנה או אם אתם נמצאים בתהליכי בנייה ושיפוצים  – הגיע הזמן שתקבלו יותר מידע אודות ניסור חלון.

מהו ניסור חלונות בבטון?

אם אתם רוצים לשדרג נכס קיים, אם אתם נמצאים באמצע תהליך בנייה של חדר להשכרה או דירה להשכרה ולמגורים, כמו גם אם יש לכם חלל שאתם רוצים להפוך אותו לכזה שניתן להתקיים ולשהות בו  – חשוב שתדעו כי פתיחת וניסור חלון, דלת או כל אמצעי אוורור הינה הכרחית וזאת כדי לשדרג את הכנס, להפוך אותו לראוי למגורים כמו גם כדי לספק לו כניסה של אור ואוויר מתאימים. יש שיפוץ שלצורכו מבצעים הריסת המבנה לגמרי, אך יש שיפוצים שהמבנה הוא בטוח וטוב רק יש צורך בשדרוג פתחי האוויר וכו'

פעולה מסוג זה הינה טובה והכרחית בקרב כל משפץ, קבלן, בונה או בעל דירה, כמו גם בקרב בעלי נכסים שרוצים לשדרג או לשנות את מקום המגורים שלהם על ידי ניסור חלונות, פתיחת פתח בגג וכדומה, כאשר החלון/הפתח יקנה איכות חיים טובה יותר והוא יסייע לקבל אור טבעי, אוורור ותנאי מגורים מעולים.

כיצד מבצעים ניסור חלון?

ניסור חלון באזור המגורים או בכל מבנה מבוצעת על ידי ניסור בטון עם המומחים של חברת סמנטו ניסור בטון וקידוח, המבצעים חיתוך בטון מקצועי. באמצעות ניסור בטון וחיתוך מדויק: אפשר לבצע את התהליך בצורה נכונה, כאשר החיתוך נעשה באמצעות מסורים מיוחדים כמו מסור כבל יהלום, מסורים ידניים, תעשייתיים ובטוחים שנועדו לבצע ניסור ברמת דיוק טובה, כאשר כלל הפעולה נעשית בהתאמה אישית לפי הנחיות המהנדס ולאחר קבלת אישורים אודות הפעולה מהגורמים הנחוצים.

בנוסף כיום אפשר לבצע את פעולת ניסור חלונות גם באמצעות מקדחה, אך חשוב לדעת כי  הקידוח עושה את אותה הפעולה של המסור, כאשר הפעולה של קידוח מסוג זה מתאימה לצרכים אחרים, כמו למשל : קידוח של צורות עגולות לצורך יצירת תעלות למיזוג האוויר או לכל מערכת אינסטלציה אחרת.

כיצד אפשר לפתוח חלון במבנה בצורה הנכונה ביותר?

כדי לבצע את הפעולה בדרך נכונה ובצורה טובה, חשוב לשים לב כי אתם נוקטים בפעולות הבאות:

שימוש באנשי המקצוע לניסור חלונות

עבודות אלו חייבות להתבצע בצורה מקצועית ובטוחה. צרו קשר עם אנשי המקצוע על מנת לבצע ניסור מקצועי וחיתוך הבטון עם הכלים המיוחדים והמותאמים לצורך זה.

בטיחות

בטיחות היא מעל הכל. אל תזלזלו בנושא הבטיחות. שמרו על כללי הבטיחות בעת עבודות אלו ושימו לב כי אתם מבצעים את הניסור בחלון רק לאחר תכנון של מהנדס בניין וקבלת כלל האישורים המתאימים.

שמירה על איכות העבודה

שמרו על איכות בזמן העבודה ושכרו את אנשי המקצוע של חברת סמנטו – חברה מומלצת לניסור בטון, לקבלת התוצאות הטובות ביותר!

דילוג לתוכן