ניסור קרניזים

אם אתם חותרים למראה מושלם של כל מבנה חשוב שתדעו יותר על מושג ניסור קרניזים ועל דרכי הפעולה לבנייה טובה ויעילה יותר כמו גם לשיפוץ מושלם!

מה זה ניסור קרניזים?

קרניזים הם אותן מסגרות מעוטרות במבנה שתוחמות אלמנטים שונים כמו מסגרות של דלתות, גגות ומבנים, חלונות, וכל מה שצריך על מנת להפוך מבנה לבעל מראה שלם ומעוצב.

במהלך תהליך בניה או שיפוצים, נתקלים לעיתים קרובות בקרניזים שנקראים גם פילסטר. אלו הם הקצוות החיצוניים של מסגרת החלון, דלת או כל עמוד וקיר, המתקשרים ישירות עם הקיר החיצוני של הבניין. ישנם מקרים בהם יש צורך להסיר או לשנות קרניזים כחלק מתהליך השדרוג או התיקונים.

בנוסף, קרניז הוא שם של מקל מעוצב שמחזיק וילונות, אך בכל הנוגע לחיתוך בטון מקצועי  – מדובר באותן מסגרות עשויות חומרים כמו חומרי בטון מזוין בהם משתמשים לבניית הקרניז.

מתי מבצעים ניסור מסוג זה?

ניסור קרניזים מבצעים בעיקר בזמנים בהם רוצים לשפץ או להשביח נכס בזמן שהפעולה מאפשרת לנסר בצורה בטוחה את הקרניז. המומחים של חברת 'סמנטו', מבצעים את הניסור והחיתוך בצורה המקצועית ביותר, תוך שימוש בכל האלמנטים והמכונות המקצועיות למען הפעולה.

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לניסור קרניזים צרו איתנו קשר!

 

עיצוב באמצעות קרניז וחיתוכים נכונים

מי שיש לו נכס שהוא רכש או כזה שהוא רוצה לעצב ולהעלות את הערך שלו, מבין בוודאי את הצורך באנשי מקצוע מין השורה הראשונה וזאת על מנת לצמצם את הנזקים או הטעויות שעלולות להתבצע במהלך העבודה.

בשל כך רבים בוחרים בחברות מקצועיות לעיצוב קרניזים, לניסור חומות בטון אשר מבצעים את כלל הפעולות שהופכות את המבנה לשלם ובעל נראות מעולה!

עוד חשוב לדעת כי ניסור קרניז היא דרך לשמור על מראה המבנה, להפוך את החלל למעוצב יותר כמו גם כדי לשבח את הנכס בעיקר בנראות החיצונים שלו על ידי קרניז יפה ומותאם אישית למראה החיצוני של המבנה.

כיצד מתבצע ניסור קרניז?

ניסור מסוג זה נעשה בעיקר באמצעות טכניקת חיתוך יהלום והוא דורש עבודה מדויקת ועדינה. הניסור חייב להיות ללא סדקים וללא פגיעה במבנה ולכן חשוב תמיד לבחור באנשי המקצוע ובחברת ניסור בטון מומלצת לביצוע הפעולה.

עוד חשוב לדעת כי ניסור בטון ביהלום הינו השיטה המומלצות כיום לכל מי שמעוניין לבצע ניסור קרניזים והיא הוכיחה את עצמה כיעילה והבטיחותית, כאשר ישנם מקרים בהם לא יתבצע ניסור קרניז מחשש לפגיעה בכבל תשתיות של גז, מיזוג, מים וחשמל ולכן יש תמיד לבדוק את ההתאמה של העבודה הדרושה עם אנשי המקצוע המומחים בתחום כדי לקבל חוות דעת ואופציות שונות לעיצוב ובנייה.

מה צריך להכין לפני ניסור קרניזים?

יש כמה פעולות שחשוב לבצע לפני תחילת ניסור קרניז מבטון. בראש ובראשונה חשוב לקבוע פגישת בדיקה כדי לבדוק את מיקום הקרניז ואת אופן הביצוע, והאם בכלל מותר לנסר את הקרניז, ישנם מקרים שהקרניז ממלא תפקיד של יציבות המבנה.

לאחר מכן חשוב להתאים את הציוד לאופן הפעולה, לפי סוג הבטון, המיקום והעובי שלו וכן לדאוג לפינוי הפסולת.

בנוסף יתכן ויהיה נדרש ציוד שמתאים לעבודה בגובה שכן לא מעט קרניזים הם ממוקמים במקום גבוה.

כמה זה עולה?

בעיקרון מחיר ניסור קרניזים הינו החל מ- 190 ₪ למטר, אך זו שאלה קצת בעייתית, מכיוון שכל פרויקט יתכן ומחירו יהיה שונה מזה של חברו. יש להתחשב בעובי הבטון בסוגו וכן במיקום שלו. ישנם קרניזים שהגישה אליהם תהיה מאתגרת וישנם פחות. הציוד הנדרש גם הוא פקטור בתמחור ניסור קרניז, ציוד שמתאים לעבודות בגובה, גנרטורים, מנופים ועוד.

לכן אנו ממליצים ליצור עימנו קשר ולקבל מחיר ספציפי לסוג הפרויקט שלכם. אנו כאן לכל שאלה והתייעצות.

בחרו חברה מקצועית לניסור קרניזים

בעבודת ניסור קרניזים בחלונות, דלתות או כל קרניז שהוא, חשוב מאוד לבחור בחברה שמתמחת בביצוע עבודות אלו. יש לשים לב שהמחיר הוא לא רק המכריע בבחירת חברה לניסור קרניזים, אלא גם המקצועיות והניסיון של החברה וכן בציוד שמתאים לסוג העבודה, הם חלק בלתי נפרד בבחירת החברה. אל תתפתו למחירים זולים שלבסוף חלילה יתכן ויעלו לכם ביוקר.

בהצלחה!

ניסור קרניזים הוא תהליך של חיתוך מסגרות מעוטרות העשויות מבטון, אבן או חומרים אחרים. קרניזים משמשים לעיתים קרובות לקישוט מבנים, והם יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים וגדלים.
הטכניקה הנפוצה ביותר לניסור קרניזים היא שימוש במסור יהלום. מסור יהלום הוא מסור מיוחד בעל להב מכוסה ביהלום. יהלומים הם חומר קשה מאוד, והם מסוגלים לחתוך בטון, אבן וסוגי חומרים אחרים בצורה מדויקת ובטוחה.
ניסור קרניזים יכול להיות מסוכן אם אינו נעשה כראוי. הסיכונים העיקריים כוללים: נפילה של חומרים, כגון בטון, אבן או אבק. פגיעה באנשים או ברכוש. יצירת רעש רב. כדי להפחית את הסיכונים הקשורים לניסור קרניזים, חשוב להשתמש בציוד מגן מתאים, כגון קסדה, משקפי מגן, מגפיים עמידות ומסיכה. כמו כן, חשוב לעבוד במקום מאובטח, רחוק מאנשים או רכוש פגיעים.
המחיר של ניסור קרניזים תלוי במספר גורמים, כגון: סוג החומר מהם עשוי הקרניז, גודל הקרניז, עובי הקרניז, מיקום הקרניז. בדרך כלל, המחיר של ניסור קרניזים הינו החל מ- 190 ש"ח למטר.
לפני שמזמינים קבלן לניסור קרניזים, חשוב לבדוק את הדברים הבאים: האם הקבלן בעל ניסיון וידע בניסור קרניזים? האם הקבלן עובד עם הציוד והחומרים המתאימים? האם הקבלן נותן אחריות על העבודה? וכמובן מה המחיר הכולל והמלא בלי אותיות קטנות?
דילוג לתוכן