ניסור צינורות בטון

ניסור צינורות בטוןמתחת לפני השטח, ממש מתחת לרגלנו, קיים עולם אפור ורחב מימדים אשר לו או חווים את חיי הנוחות בכל הקשור לתשתית הצנרת בבית והשימוש במתקנים השונים בביתנו . צינורות ביוב אלו, המתחילים בתחתית בביתנו, משתרעים על גבי מאות מטרים ואנו רואים אותם רק לעיתים רחוקות רק כאשר ישנו צורך בהחלפתם.

ניסור צינורות בטון אלו הם חלק מרכזי בחיינו

שכן הם דואגים לעביר את הפסולת הרבה שאנו משאירים מאחורינו אל המקומות המיועדים להם ובכך שומרים על עירנו נקייה. ניסור צינורות בטון בכל הגדלים, מהקוטר הקטן ביותר ועד לגדול יותר, דורשים מיומנות רבה בעת הביצוע על מנת לא לפגוע בצינורות ועל מנת לקבל תוצר סופי מושלם, נקי ללא אבק, בזמן מהיר תוך שמירה על בטיחות מקסימאלית בביצוע העבודה.

צינורות אלו יכולים להגיע לעיתים לקטרים עצומים כל כך עד שאדם מבוגר יכול להלך בתוכם ללא כל בעיה. ישנן סיבות רבות אשר מחייבות ניסור בטון מדויק בצינורות הבטון כאשר לכל עבודה ועבודה יש את הכלים המיוחדים לה על מנת להשיג תוצאות איכותיות ומהירות.

באיזה מכשירים נשתמש לניסור צינורות בטון

בשדרוג תשתיות, לדוגמא, ניסור צינורות בטון יעשה במכשירים חזקים אך עדינים דיו עקב הצורך בהתאמת מפתחי הצרת החדשה והישנה לקבלת אטימות מלאה . לא שכן כאשר מדובר על התקנת תשתית חדשה. אופן התכנון, ההכנה והביצוע במקרה של חידוש תשתית ישנה בחדשה, מיקומה מחדש של התשתית הקיימת או טיפול בפגם הקיים בצנרת או בקע אפשרי, משתנה על פי הצרכים העולים הן מהמיקום הגאוגרפי והן מדרישות מזמין העבודה, בין שהינו אדם פרטי, מוסד או עירייה. כך לדוגמא, בעבודות ניסור בטון בתל אביב ייעשה שימוש בכלים מיוחדים אשר מאפשרים עבודה באזורי מגורים בצפיפות גבוהה על מנת ספק את התוצאות המבוקשות ברמת גימור גבוהה.

לרוב, ניסור צינורות בטון נעשה על ידי דיסק יהלום שחותך את הצינור בכל מקום רצוי ולפי מידה.

קיים מגוון עצום של  ציוד בתחום ניסור בטון ומוצריו , החל ממבחר גדול של מסורי דיסק, מקדחים ייחודיים, פתרונות שאיבה וניקוי אבל, מכונות דיסקים בשלט רחוק ועוד, המספקים מענה לכל בעיה העלולה להתגלות בזמן העבודה ולהבטיח רצף עבודה ועמידה בלוחות הזמנים שנקבעו, דבר היכול לבוא לידי ביטוי בעלות העבודה הסופית.

הפתרון הנכון ביותר לביצוע העבודה איפה, הוא לפנות לחברה המתמחה בתחום ניסור בטון בכלל ובתחום ניסור צינורות בטון בפרט ובכך להבטיח עבודה שקטה, מקצועית וגימור איכותי לפרויקט.

אנו נשמח לספק לכם את השירות ניסור צינורות בטון במחיר אטרקטיבי!

דילוג לתוכן